logo logo tallinna kristiine gümnaasium
EST ENG RUS

Sündmused jaanuar- juuni 2017

 

 

 

JAANUAR

N

5

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

R

6

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

R

6

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

N

12

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

R

13

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

R

13

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

N

19

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

R

20

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

R

20

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

N

26

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

R

27

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

R

27

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

 

 

 

 

 

VEEBRUAR

 

 

 

1

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

1

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

2

N

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

2

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

3

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

3

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

6

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

7

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tund)

8

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

8

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

9

N

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

9

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

10

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

10

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

13

E

Kooli sünnipäevale pühendatud uurimistööde konverents

13

E

Kooli sünnipäevale pühendatud pidulikud kogunemised

14

T

Kooli sünnipäevale pühendatud võrkpallipäev kell 14.00

15

K

Kooli sünnipäevale pühendatud ülekooliline mälumäng kolmanda tunni ajal

15

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

15

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

16

N

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

16

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

17

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

17

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

20

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

21

T

Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud aktused

27

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

28

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

 

 

MÄRTS

 

 

 

1

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

1

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

2

N

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

2

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

3

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

3

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

6

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

7

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

8

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

8

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

9

N

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

9

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

10

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

10

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

13

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

14

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

14

T

Emakeelepäeva tähistamine

15

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

15

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

16

N

Vahetunnikino pärast kolmandat ja viiendat tundi

16

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

16

N

Gümnaasiumisse vastuvõtt

17

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

17

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

17

R

Uurimistööde kaitsmine

27

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

28

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

29

K

Liivide luulekonkurss

29

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

29

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

30

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

31

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

31

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

 

 

 

 

 

APRILL

3

E

Pahupidipäev

3-7

E-R

Rahvuskultuuride nädal

3

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

4

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

5

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

5

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

6

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

7

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

7

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

10

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

11

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

12-13

K-N

Loodusainete päev

12

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

12

K

1.-4. klassi Playback pärast neljandat tundi

13

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

14

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

14

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

17

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

18

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

18

T

1.-4. Klassi Vaba Lava

19

K

Mälumängud (pärast kolmandat tundi 8.-12. klass ja pärast viiendat tundi 5.-7. klass)

20

N

3.-4. klassi mälumäng pärast neljandat tundi

21

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

21

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

24

E

 Loovtööde kaitsmine

24

E

Eesti keele riigieksam 12. klassile

25

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

28

R

Vahetunnidisko pärast neljandat tundi

 

 

MAI

2.-9.

 

Inglise keele riigieksam 12. klassile

2

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

 

3

K

Eesti keele tasemetöö 6. klassile

5

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

8

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

 

9

T

Eesti keele tasemetöö 6. klassile

9

T

Sportlik vahetund võimlas 3.-4. klass (pärast neljandat tundi)

 

10

K

Eesti keele tasemetöö 3. klassile

11

N

Emadepäeva tähistamine

12

R

Matemaatika riigieksam 12. klassile

12

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

15

E

Sportlik vahetund võimlas 1.-2. klass (pärast neljandat tundi)

 

16

T

Matemaatika tasemetöö 3. klassile

19

R

Õpilasesinduse koosolek pärast teist tundi

24

K

12. klassi koolieksam

25

N

Abituuriumi viimane koolikell

26

R

Põhikooli viimane koolikell

29

E

QR orienteerumine 5.-7. klassile

 

 

 

 

 

JUUNI

1

N

Eesti keele eksam 9. klassile

2

R

1.-4. klassi seiklusmäng

2

R

7. ja 10. Klassi üleminekueksam

5

E

Perepäev

6

T

Lõpuaktused

7

K

Matemaatika eksam 9. klassile

13

T

Valikeskam 9. Klassile

19

E

Üheksandike lõpuaktus kell 14.00

20

T

Abituuriumi lõpuaktus kell 14.00

Tulevased sündmused:






Login

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

 


Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32
     13426 Tallinn
+372 651 3032
kristiine@kristiine.edu.ee
Reg. 750165333