logo logo tallinna kristiine gümnaasium
EST ENG RUS

Töötajad

 

Sekretär:    
Külli Kelder
tel. 651 3032, e-post : kristiine@kristiine.edu.ee
    e-post : kulli.kelder@kristiine.edu.ee
     
Infojuht:    
Üldkontakt tel. 651 3032, e-post: infojuht@kristiine.edu.ee
Lauri Vilibert                  
e-post: lauri.vilibert@kristiine.edu.ee
     
Huvijuht:    
Mart Usin tel. 651 3032,
e-post: huvijuht@kristiine.edu.ee
     
Sotsiaalpedagoog:    
Riina Järve-Tammiste  tel. 651 3032, e-post: riina.jarve-tammiste@kristiine.edu.ee
     
     
Eripedagoog:    
Triin Feldschmidt   tel. 651 3032,  e-post: triin.feldschmidt@kristiine.edu.ee 
       
Õppealajuhataja:    
Anu Rannus tel. 651 3033 e-post: anu.rannus@kristiine.edu.ee 
I ja II kooliaste    
     
Tiina Kerem tel. 651 3033 e-post: tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
III ja IV kooliaste    
     
Raamatukogu:    
Elju Valk tel. 651 3032, e-post: raamatukogu@kristiine.edu.ee
     
Kooli õde: E-R 08.00-16.00
 
Aili-Maria Meer tel. 56256614 e-post:  kristiineg@kth.ee

 

Tulevased sündmused:


18.09- 22.09 rebaste ristimine
R 22.09 pärast teist tundi ÕE koosolek
R 22.09 pärast kolmandat ja neljandat tundi vahetunnidisko



Login

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"

 

 

 


Tallinna Kristiine Gümnaasium
     Nõmme tee 32
     13426 Tallinn
+372 651 3032
kristiine@kristiine.edu.ee
Reg. 750165333