Vene keele olümpiaad

18.märtsil 2016 toimus Vene keele (võõrkeel) olümpiaadi Tallinna voor, kus osalesid ja näitasid häid teadmisi Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 11AB klassi õpilased Jana Jurkin, Monika Paškovskaja ja Kaisa Vilu.( Õp.Malle Ling) Vabariiklikku vooru kutsuti Kaisa Vilu.

29.märtsil 2016 toimus Vabariiklik vene keele (võõrkeel) olümpiaad, mille korraldas Tallinna Ülikool. KAISA VILU saavutas III KOHA. Õnnitleme!

Tänuavaldus MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingult

Mul on taas meeldiv põhjus Teie poole pöörduda ning tänada Teie kooli abituriente suurepärase etteaste eest. Kuigi noorte esinemisest on juba poolteist nädalat möödas ning vahepeal on toimunud mitmeid teisi meeldejäävaid üritusi, räägitakse sellest südantsoojendavast ja hingeminevast pärastlõunatunnist endistviisi. Olime taas tunnistajaks, millise tulemuseni võib jõuda, kui õpetajate ja õpilaste vahel valitseb üksteisemõistmine ja harmoonia. Teie gümnaasiumi õpetajad Helmi Kelle ja Kai Rei ning 12. klassi neiud ja noormehed on võitnud meie eakatest liikmete suure sümpaatia. Suur tänu ka Teile, sest selline loominguline õhkkond ei teki ju iseenesest, vaid ikka juhtkonna, kõigi õpetajate ja kogu koolipere vahelises edukas koostöös. Kristiine Gümnaasiumi rahvas on meie juures Kadriorus alati oodatud ja teretulnud. Elurõõmsaid kordaminekuid ka edaspidiseks.

Südamlikult

Heino Hankewitz

VENÜ juhatuse esimees

Suusatajaid saatis edu

Nõmme spordikeskuses toimunud Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide suusatamise meistrivõistlustel võitis meie kooli võistkond 3.-5. klasside arvestuses esikoha, 6.-7. klassi tüdrukud olid teised ning 6.-7. klasside poisid oma arvestuses kolmandad.

Meie parimana võitis Oliver Kruuspan 3.-5. klasside poiste arvestuses esikoha! 6.-7. klasside arvestsuses oli Henri Haugas kolmas!

Õpilastööde uurimistööde konkursi esikoht

2016. aasta üleriigilise õpilaste keskkonnaalaste uurimistööde konkursi Tartus võitis Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 12B õpilane Laura Lukk, kes oli koostanud oma uurimistöö keemia valdkonnas: "C-vitamiin apelsinimahlades". Uurimistöö jõudis edasi II vooru, kus Laura seda 10. märtsil ettekandena esitles.
Õpilaste üleriigilist keskkonnaalaste uurimistööde konkurssi korraldab alates 2009. aastast SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus  koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Õpilase uurimistöö juhendajaks oli õpetaja Janno Puks.

Õnnitleme!!

Koolipäev 18.03.2016