Vilistlaste 4-võistlus

Oktoobris toimus Kristiine Gümnaasiumis 9.vilistlaste 4-võistlus.
Oskused pandi proovile neljas erinevas alas: 60m jooks, kaugushüpe, odavise ning 1000m jooks.
Osa võttis Andy Gebruk, kes saavutas I koha (2043 punkti), Allan Pilt II koht (1798 punkti), Karl-Erik Jakobsoo III koht (1550 punkti), Tõnis Lomper (1414 punkti), Taavi Kivimaa (1385 punkti) , Taavi Pajuste (1371 punkti) , Ragnar Lipstok (1230 punkti) ning Marten Mänd.

Heal meelel ja ilusal keelel

15.oktoobril toimus Kristiine Gümnaasiumis ettelugemise päev. Ettelugemispäev on Eesti Lastekirjanduse Keskuse korraldatav üle-eestiline võistlus, mille finaal toimub 20.oktoobril. 26.ettelugemise päeva teemaks on „Heal meelel ja ilusal keelel“. 7.kuni 11.oktoobrini loeti kõikides klassides lastekirjanduse klassikat või pärimuslikke murdelugusid ja selgitati välja ilmekamad ettelugejad.  Iga klassi kaks parimat käisid ettelugemispäeval lugemas klassikalise kirjanduse menulugusid oma koolikaaslastele erinevates kooliastmetes. Suur tänu õppealajuhataja Tiina Keremile, kes luges 4.c ja 9.b klassile lustakaid lugusid  muhu murrakus. Täname kõiki ettelugejaid ning õpetaja Lauri Viliberti, kes  osalistele lõiminguprojekti raames võtmehoidjad valmistas.

17.oktoobril läheb ettelugemise võistluse Tallinna piirkonnavooru Eesti Lastekirjanduse Keskusesse võistlema Rom Mikli 4.d klassist, juhendaja Kadri Toming. Palju edu!

Tubli tulemus karates

Markus Kanter (8A) osales edukalt Portugalis EM-il, kus tuli Euroopa meistriks boys cadet kumite lightweight võistlusklassis.

ÕNNITLEME!

Tubli tulemus Tartu Rattamaratonil

Grete-Lii Tamm (4b) võttis osa 22. Tartu Rattamaratonist. Ta läbis täiskasvanute klassis 40km raskel maastikul 4 tunni ja 28 minutiga.

ÕNNITLEME!

Leiunurk

AUSTATUD LAPSEVANEM

Kooli garderoobis on avatud rikkaliku valikuga LEIUNURK igal tööpäeval. LEIUNURGA asjade nimekiri on mitmekesine: Joped, mütsid, sussid, võimlemisriided (särgid, püksid – 28 tk.).

On kahju visata prügikasti laste poolt vähekasutatud asju!

Palun leidke aega ja külastage LEIUNURKA.

Iga kuu viimasel päeval toimub LEIUNURGA tühjendus!!

13.02 Aabitsapidu
13.02 Kooli sünnipäev