TKG 100

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sajandale sünnipäevale pühendatud vilistlasõhtu

SELETUSKIRJAD LÄBI AEGADE

KAVA

Flashback Thursday- „Shiny Shiny"

Katkend Arne Merilai luuletusest „Imeline keel“

Heini Vaikmaa „Minna lihtsalt nii“- Kristiine Gümnaasiumi neidudekoor ja Flashback Thursday

„Levimuusika popurrii“, seade Kadi Voosel – 11. klassi neidudeansambel

10. klassi liikumiskava

„Matlott“, „Kikapuu“, „Padi- padi nöör“, „Galopp“ – õpetajate rahvatantsurühm Kristiine, juhendaja Marget Kulo

Gerard Farre „The last kiss“ – klaveril Marleen Niibek, viiulil Magnus Loss ja Ragnar Kütt, flöödil Miina Martensoo ja Hanna Toots

Mihkel Raud „Supernoova“ – solist Miina Martensoo, basskitarril Ragnar Kütt, kitarril Kadi Voosel

Seto viis, rahvaluule, seadnud Kristel Laas „Kergotamine" – Kristiine gümnaasiumi neidudekoor, akordionil Oskar Kask, dirigent Teele Utt

Omaloominguline räpp “Kristiine 100“- 11. klassi räpigrupp

Franz Stefan Griebl luuletus „Vana mehe laul“ (tõlkinud Carolina Pihelgas)

Vahetekstid on pärit Kristiine gümnaasiumi seletuskirjadest

Laulud valisid ning õpetasid Kadi Voosel ja Teele Utt

Vahetekste esitasid Remys- Bert Ville ja Oskar Kask

Vahetekstid valis Mart Usin

Korvpalliturniir vilistlastele

Reedel, 15. veebruaril toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumil sajandale juubelile pühendatud vilistlaste korvpalliturniir. Kaheksa võistkonna konkuretsist väljus võitjana taktikaliselt mitmekülgsemalt mängu näidanud võistkond Lend 1994-96 (Karel Loide, Anti Tammo, Veiko Funk, Mihkel Tammo, Jüri Ummelas, Ain Sarnet). Teise koha saavutas võistkond Seen (eelmise aasta lõpetajad) ja kolmanda kohaga pärjati mõlema alagrupi teise kohale tulnud võistkondi lõpetamise aastaga 2008 ja 2007.

Turniiril osalenud Kaarel Süld võttis võistluse kokku: „Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlaste korvpalliturniir oli väga sümpaatne ning meeleolukas üritus, kus mänguemotsioon tõstis saalil katuse pealt. Korraldajad olid teinud hea eeltöö ning osalejad kandsid oma rolli väga hästi välja. Võistlejate seas sai kohata mitmeid erinevaid tuttavaid kooli-, trennikaaslasi ja lapsepõlve sõpru ning ei saa ka märkimata jätta ja avaldada suurt kiitust suurepärases füüsilises vormis olevale treener Tõnu Meosele, kelle tegutsemine palliväljakul annab ainult positiivset inspiratsiooni olla heas füüsilises vormis läbi elu.“

Lisaks korvpallimängule said osalejad proovida ka mälumängu. Kooli vilistlane Timo Tarve oli koostanud huvitava viktoriini TKG spordiajaloo kohta. Tänud turniiri peakohtunik Janek Küpparile ja lauakohtunikele Ken Kalme ja Ragnar Krammile.

Vilistlasõhtu

Reedel, 22. veebruaril toimub koolis vilistlastõhtu.

Päevakava:

17.30   avatakse koolimaja uksed vilistlastele. Pakume torti ja kohvi.

19.00   kontsertaktus  „Seletuskirjad läbi aegade“

20.00 - 22.30 avatud puhvetid

20.30 - 23.00 meelelahutusprogramm (disko, oksjon, vilistlaste etteasted)

23.00   koolimaja suletakse

Raamatukogus ja auditooriumis on avatud näitused.

Garderoob on valveta!

Piletid on müügil Piletilevis.

Pileti hind kuni 15. veebruarini on 10/15/20 eurot + käibemaks 0.50 eurot

Alates 16. veebruarist on pileti hind 20/25/30 eurot​ + käibemaks 0.50 eurot

Küsimused ja lisainfo: TKG100@kristiine.edu.ee

Rõõmsate kohtumisteni!

TKG 100

Kolmapäeval, 13. veebruaril tähistas Tallinna Kristiine Gümnaasium sajandat sünnipäeva. Neljanda tunni ajal vaadati üheskoos juubeliks valminud filmi (režissöör Marten Paap) ning vastati kümnele küsimusele kooli ajaloost. Vahetunnis lauldi spetsiaalselt kooli juubeliks valminud regilaulu. Pidupäeva lõpetas direktori vastuvõtt silmapaistvatele õpilastele.

Vaata juubeliks valminud filmi SIIT

Juubelile pühendatud kontsert

Teisipäeval, 12. veebruaril toimus Eesti Rahvusraamatukogus Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sajandale sünnipäevale pühendatud kontsert. Täissaalile esinesid kooli koorid, sooloartistid ning etlejad. Esitleti juubeliks valminud Ajaraamatut. Kõnelesid direktor Tiina Pall ning linnaosavanem Jaanus Riibe.

Kontserdi valmistasid ette Kadi Voosel, Teele Utt, Oksana Lohinova, Piret Vahtra ning Seila Jermann.