Uuringud

• PISA 2015 Uuringu tagasiside koolile asub SIIN.
  • PISA 2012 Uuringu kooli kokkuvõte diagrammides asub SIIN. Uuringu kokkuvõte Powerpoint esitlusena asub SIIN, tagasiside koolile asub SIIN.
  • Tallinna Ülikool "Aktiivne ja turvaline koolipäev" -  SAS uuringu raport
  • TALIS OECD õpetajate uuring 2013 - tulemused hetkel puuduvad
  • Tartu Ülikool - “Õpilaste riskikäitumise ja tervisedenduse kampaaniate efektiivsus” – Uuringutulemused asuvad SIIN
  • Euroopa Liit, Kultuuriministeerium, Integratsiooni ja Migratsiooni SA uuring “Uusimmigrant-õpilaste õpiedukus ja haridusvõimalused2 2013 – tulemused hetkel puuduvad.
  • SA Innove uuring - Tallinna Kristiine Gümnaasiumi panus õpilaste edasijõudmisse (tulemuste tõhusus) asub  SIIN!
  • SA Innove uuring - Tallinna Kristiine Gümnaasiumi panus õpilaste edasijõudmisse (kooli tulemused) asub SIIN!
  • Tallinna Kristiine Gümnaasiumi tulemused konkursil „TERVISLIK KOOLIPUHVET 2015” asuvad SIIN!

K 17.04 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng
K 17.04 pärast viiendat tundi 5.-7. klassi mälumäng