Eesti Advokatuur 100 loengute sari koolides

12.detsembril külastas Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vandeadvokaat Madis Päts. 10. klass kuulas Madis Pätsi ettekannet õigusest ja õigusriigist. Alateemadeks olid kaasaegse lääneliku ühiskonnakorralduse aluspõhimõtted, õigus ja õigusriik, Eesti oma õigussüsteemi verstapostid; Eesti kaasaegne õigussüsteem ja õiguste kaitse, advokaadi roll õigusriigis.
Madis Päts tekitas huvi riigi ja tema õigusliku toimimise vastu. Õpilased said vastuse nii mõnelegi kodanikuks olemise olulisele küsimusele.

Täname endist õpilast toreda esinemise eest!

Töökorraldus talvisel koolivaheajal

Koolimaja suletud 20.12.2019 - 03.01.2019

Küsimuste korral palume kirjutada kristiine@kristiine.edu.ee

Ilusaid jõule

Jõulupeod

17. ja 18.detsembril toimusid Kristiine Gümnaasiumi õpilaste jõulupeod.
Algklasside jõulupeol käis külas teater Sõber etendusega "Karukoopa lood". Seejärel saabus ka jõuluvana, kellele kõik klassid esinesid, et kätte saada oma kingikott.
5. - 7.klassi jõulupeol tegi iga klass etteaste. Etteasteteks olid nii tantsud, laulud, pillimängud, luuletused kui ka näidendid.
8. - 12.klassi jõulupeol oli eelnevalt 12.klass ette andnud kõigile klassidele stseeni etendusest, mille nad pidid peol etendama. Stseenidest sai jõulupeol kokku üks põnev teatritükk.
Olid väga meeleolukad ja toredad jõulupeod!

Jõulukontserdi kutse

14.02 Sõbrapäev