EST ENG RUS

Õpetajate konsultatsioonide ajad

 

Konsultatsiooniajal saavad õpilane ja õpetaja tunnivälisel ajal tegeleda ainealase tööga, mis mingil põhjusel tunnis tegemata jäi. Konsultatsiooni on õpilasel mõtet minna, kui ta

  • on puudunud ja tunneb, et ei saa vahepeal läbivõetud materjalist aru
  • ei saanud tunnis õpitud teemast aru
  • ei oska teha koduseid ülesandeid
  • õppeaine kohta on tekkinud küsimusi, millest tunnis ei räägitud
  • tahab valmistuda kontrolltööks/järeltööks/eksamiks/olümpiaadiks ja vajab abi
  • soovib halvasti tehtud või tegemata jäänud kontrolltööd järgi teha ja on selleks hästi valmistunud

Kui siintoodud ajad mingil põhjusel ei sobi, tasub rääkida õpetajaga. Õpetaja leiab vajadusel täiendava konsultatsiooniaja. Kui õpetajal pole konsultatsiooniaega märgitud, toimuvad konsultatsioonid kokkuleppelistel aegadel.

 

Õpetaja   E T K N R
Aasma Karmen 5. tund     5. tund   
Bozzi Denis kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga   kokkuleppel õpetajaga
Figueroa Henton   kokkuleppel õpetajaga      
Haalen Ilotana 8. tund 5. tund (1. klassile)      
Hergauk Eha   7. tund      
Izmailova Olga   13.45-14.30 13.45-14.30    
Jagomägi Viire kokkuleppel õpetajaga        
Jalajas Merlin   7.tund   kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga
Jermann Seila   8.tund   6. tund kokkuleppel  
Järvsoo Tene     14.30 - 16.00    
Jürgenson Kristel   7. tund 7. tund kokkuleppel    
Kasearu Tiiu 14.30-15.30     14.30-15.30  
Kauge Aivar   13.40-15.45     13.35-14.30
Kelder Külli kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga
Kelle Helmi 13.45-15.20 13.45-15-20 13.45 õpetajaga kokkuleppel    
Kerem Tiina 14.35-15.20   14.35-16.10    
Kiik Saila     13.45-14.30    
Kitsing Lemme   8. tund   8. tund kokkuleppel  
Korp Epp   kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga  
Kosk Jana 1t. Kokkuleppel, 7t     7 t kokkuleppel 8 t. kokkuleppel  
Larionov Hedi       5. tund (1. klass), 6. tund (4. klass)  
Lindvest Arti       14.45 - 16.30  
Ling Malle 14.35-15.20        
Loit Reet   13.40-14.30   11.45-13.00  
Luhakooder Raina   8.tund 7.tund    
Luik Margus 13.40 – 16.30        
Meos Tõnu 15.25-16.10       8.50-9.35
Mikfeldt Dina     2.tund/6.tund kokkuleppel    
Männiste Mart         14.30-15.15/kokkuleppel
Napsep Tiina 8.tund 8. tund( alates 14.25)      
Neemela Riina   8.tund     7.tund
Orav Elo       11.45-13.30  
Orusaar Reet   13.45-14.30 järelevastamine kokkuleppel    
Post Aveliis   14:30-15:20 ( õpetajaga kokkuleppel)      
Pukk Mare 11.30-12.15 12.30-13.15   kokkuleppel õpetajaga  
Puks Janno     14.45-15.30, kokkuleppel    
Rannus Anu   13.45-14.30 14.30-16.15    
Reha Anu   14.35-15.20   14.35-15.20  
Rei-Pikajago Kai     14.35-15.20    
Ritso Marika   13.45-14.30      
Roosileht Rain         14.30-15.20
Saare Kertu   12.30-13.15   11.25-12.10  
Sarandi Lisett          
Sarapuu Anne-Ly   14.35-15.20   11.45-12.30 või kokkuleppel hiljem  
Männikust Loviisa          
Suslova Alesja     13.45-14.30 (õpetajaga kokkuleppel)    
Tariq Katri 7. tund   8 tund kokkuleppel    
Tuuling Sille 7.tund 5.d klassile   6.tund 5.d klassile 5.tund 3.d klassile  
Usin Mart   14.35-16.00      
Vaarandi Merike       14.30 - 15.30 12.30 - 14.15 (kokkuleppel õpetajaga)
Vahtra Piret   14.30-15.15   7. (8.) tund registreeri  
Veermäe Ave 14.35-15.45   13.45 -14.30 kokkuleppel    
Viidas Gerli     1.klass 11:30-12:30 5.klass 13:45-15:20 (õpetajaga kokkuleppel)  
Vilibert Lauri       13.45-15.30  
Voosel Kadi 16:00 kokkuleppel 16:00-16:45      
Utt Teele kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga kokkuleppel õpetajaga

Tulevased sündmused:







Войти

 TKG 100 INFO

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"