EST ENG RUS

Töötajad

 

Õppealajuhatajad:    
Anu Rannus tel. 651 3033 e-post: anu.rannus@kristiine.edu.ee 
I ja II kooliaste    
     
Tiina Kerem tel. 651 3033 e-post: tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
III ja IV kooliaste    
     
Sekretär:    
Külli Kelder
tel. 651 3032, e-post : kristiine@kristiine.edu.ee
    e-post : kulli.kelder@kristiine.edu.ee
     
Infojuht:    
Üldkontakt tel. 651 3032, e-post: infojuht@kristiine.edu.ee
Lauri Vilibert                  
e-post: lauri.vilibert@kristiine.edu.ee
     
Huvijuht:    
Mart Usin tel. 651 3032,
e-post: huvijuht@kristiine.edu.ee
     
Sotsiaalpedagoog, HEV koordinaator:    
Katrin Kõiv tel. 651 3032, e-post: katrin.koiv@kristiine.edu.ee 
     
Koolipsühholoog    
Sandra Volmer tel. 651 3032, e-post: sandra.volmer@kristiine.edu.ee
     
Raamatukogu:    
Elju Valk tel. 651 3032, e-post: raamatukogu@kristiine.edu.ee
     
     
Kooli õde: E-R 08.00-16.00
 
Aili-Maria Meer tel. 56256614

e-post:  kristiineg@kth.ee

e-post:  tervishoid@kristiine.edu.ee

 

Tulevased sündmused:


E 19.11 pärast seitsmendat tundi ÕE koosolek
T 20.11 pärast neljandat tundi 3.-4. klassi mälumäng
T 20.11 pärast viiendat tundi 5.-8. klassi mälumäng
T 20.11 kolmas tund 5.-8. klassi Koidulauliku konkursi koolivoor
T 20.11 neljas tund 9.-12. Koidulauliku konkursi koolivoo
K 21.11 pärast neljandat tundi 9.-12. klassi mälumäng
N 22.11 1.-4. tund algklasside kadrikarneval
R 23.11 pärast teist tundi ÕE infominutid
R 23.11 vahetunnidisko pärast neljandat ja viiendat tundi
R 23.11 kell 17.00 VABA LAVA




Войти

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"