EST ENG RUS

Töötajad

 

Sekretär:    
Külli Kelder
tel. 651 3032, e-post : kristiine@kristiine.edu.ee
    e-post : kulli.kelder@kristiine.edu.ee
     
Infojuht:    
Üldkontakt tel. 651 3032, e-post: infojuht@kristiine.edu.ee
Lauri Vilibert                  
e-post: lauri.vilibert@kristiine.edu.ee
     
Huvijuht:    
Mart Usin tel. 651 3032,
e-post: huvijuht@kristiine.edu.ee
     
Eripedagoog:    
Triin Feldschmidt  tel. 651 3032,  e-post: triin.feldschmidt@kristiine.edu.ee 
       
Koolipsühholoog    
Sandra Volmer tel. 651 3032, e-post: sandra.volmer@kristiine.edu.ee
     
Õppealajuhataja:    
Anu Rannus tel. 651 3033 e-post: anu.rannus@kristiine.edu.ee 
I ja II kooliaste    
     
Tiina Kerem tel. 651 3033 e-post: tiina.kerem@kristiine.edu.ee 
III ja IV kooliaste    
     
Sotsiaalpedagoog:    
Katrin Kõiv tel. 651 3032, e-post: katrin.koiv@kristiine.edu.ee 
     
Raamatukogu:    
Elju Valk tel. 651 3032, e-post: raamatukogu@kristiine.edu.ee
     
Kooli õde: E-R 08.00-16.00
 
Aili-Maria Meer tel. 56256614

e-post:  kristiineg@kth.ee

e-post:  tervishoid@kristiine.edu.ee

Puhkusel 28.06.2018 - 24.08.2018

 

Tulevased sündmused:


N 24.05 pärast kolmandat tundi nutimitmevõistlus 4.-6. klassile
R 25.05 pärast teist tundi ÕE koosolek
T 29.05 9. klassi viimane koolikell kell 13.05
K 30.05 abituuriumi tutipäev
N 31.05 abituuriumi viimane koolikell kell 13.05

Lõpuaktused

T 12.06 kell 10.00 1.-4. klassi lõpuaktus
T 12.06 kell 11.00 5.,6.,7.,8.,10 ja 11. klassi lõpuaktus
T 19.06 kell 14.00 9. klassi lõpuaktus
K 20.06 kell 14.00 abituuriumi lõpuaktus



Войти

 

Tunniplaan

 

  

Klõpsa Padleti ikoonil ja

vaata näiteid IKT

kasutamisest koolitundides

 

"Aktiivne ja turvaline koolipäev"