TKG 100

Perepäev

Perepäeval osalemiseks palun täida registreerimisvorm hiljemalt 20. märtsiks.

Kohtumine sõdurpoistega

Kooli 100.juubeli puhul külastasid meie kooli eelmisel aastal lõpetanud vilistlased.

8.märtsil olid gümnasistide külalisteks sõdurpoisid Mikk Tamkivi ja Kristjan Paloots koos oma rühmaülemaga. Ajateenijad andsid hea ülevaate Eesti kaitseväe struktuurist, tegevteenistusest, teenistusse kutsumise korrast ja auastmetest. Info oli huvitav ja ülevaatlik kõigile kuulajatele, eriti lähiaastatel kaitseväeteenistusse minejatele.

Aitäh sisuka esinemise eest ja edukat teenistust teile, sõdurpoisid!

TKG 100

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sajandale sünnipäevale pühendatud vilistlasõhtu kontsertetenduse SELETUSKIRJAD LÄBI AEGADE otseülekande leiadSIIT (ülekanne algab kell 18:55)

Seletuskirjad läbi aegade

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi sajandale sünnipäevale pühendatud vilistlasõhtu

SELETUSKIRJAD LÄBI AEGADE

KAVA

Flashback Thursday- „Shiny Shiny"

Katkend Arne Merilai luuletusest „Imeline keel“

Heini Vaikmaa „Minna lihtsalt nii“- Kristiine Gümnaasiumi neidudekoor ja Flashback Thursday

„Levimuusika popurrii“, seade Kadi Voosel – 11. klassi neidudeansambel

10. klassi liikumiskava

„Matlott“, „Kikapuu“, „Padi- padi nöör“, „Galopp“ – õpetajate rahvatantsurühm Kristiine, juhendaja Marget Kulo

Gerard Farre „The last kiss“ – klaveril Marleen Niibek, viiulil Magnus Loss ja Ragnar Kütt, flöödil Miina Martensoo ja Hanna Toots

Mihkel Raud „Supernoova“ – solist Miina Martensoo, basskitarril Ragnar Kütt, kitarril Kadi Voosel

Seto viis, rahvaluule, seadnud Kristel Laas „Kergotamine" – Kristiine gümnaasiumi neidudekoor, akordionil Oskar Kask, dirigent Teele Utt

Omaloominguline räpp “Kristiine 100“- 11. klassi räpigrupp

Franz Stefan Griebl luuletus „Vana mehe laul“ (tõlkinud Carolina Pihelgas)

Vahetekstid on pärit Kristiine gümnaasiumi seletuskirjadest

Laulud valisid ning õpetasid Kadi Voosel ja Teele Utt

Vahetekste esitasid Remys- Bert Ville ja Oskar Kask

Vahetekstid valis Mart Usin

Korvpalliturniir vilistlastele

Reedel, 15. veebruaril toimus Tallinna Kristiine Gümnaasiumil sajandale juubelile pühendatud vilistlaste korvpalliturniir. Kaheksa võistkonna konkuretsist väljus võitjana taktikaliselt mitmekülgsemalt mängu näidanud võistkond Lend 1994-96 (Karel Loide, Anti Tammo, Veiko Funk, Mihkel Tammo, Jüri Ummelas, Ain Sarnet). Teise koha saavutas võistkond Seen (eelmise aasta lõpetajad) ja kolmanda kohaga pärjati mõlema alagrupi teise kohale tulnud võistkondi lõpetamise aastaga 2008 ja 2007.

Turniiril osalenud Kaarel Süld võttis võistluse kokku: „Tallinna Kristiine Gümnaasiumi vilistlaste korvpalliturniir oli väga sümpaatne ning meeleolukas üritus, kus mänguemotsioon tõstis saalil katuse pealt. Korraldajad olid teinud hea eeltöö ning osalejad kandsid oma rolli väga hästi välja. Võistlejate seas sai kohata mitmeid erinevaid tuttavaid kooli-, trennikaaslasi ja lapsepõlve sõpru ning ei saa ka märkimata jätta ja avaldada suurt kiitust suurepärases füüsilises vormis olevale treener Tõnu Meosele, kelle tegutsemine palliväljakul annab ainult positiivset inspiratsiooni olla heas füüsilises vormis läbi elu.“

Lisaks korvpallimängule said osalejad proovida ka mälumängu. Kooli vilistlane Timo Tarve oli koostanud huvitava viktoriini TKG spordiajaloo kohta. Tänud turniiri peakohtunik Janek Küpparile ja lauakohtunikele Ken Kalme ja Ragnar Krammile.

K 17.04 pärast neljandat tundi 8.-12. klassi mälumäng
K 17.04 pärast viiendat tundi 5.-7. klassi mälumäng