1. klassi vastuvõtt 2019/2020 õppeaastaks

Lapsevanemad, kelle lapsed käisid meie kooli eelkoolis, on oodatud dokumente sisse andma:

22.mail 16.00-17.00

27.mail 15.00-16.00

29.mail 8.00-9.00  ja  15.00-16.30

30.mail 18.00-19.00

5.juunil  13.00-15.00

6.juunil 16.-17.00

õppealajuhataja kabinetis (2. korrus, ruum 213).

Lapsevanemad, kelle lapsed pole meie kooli eelkoolis käinud, on oodatud dokumente sisse andma koos lapsega. Vestluse ja dokumentide sisseandmiseks saab aega registreerida SIIN!

Lapsevanem või tema seaduslik esindaja esitab:

• Kirjalik taotlus 1. klassi vastuvõtuks (vorm kooli kodulehel)
  • Lapse isikut tõendav dokument (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia).
  • Tervisekaart (võib tuua ka septembris klassijuhataja kätte).
  • Koolivalmiduskaart (lasteaiast).
  • Kaasa võtta lapsevanema isikut tõendav dokument (seadusliku esindaja isikut tõendav dokument)
  • Kaasa võtta 2.45€ õpilaspäeviku ostmiseks!

Dokumente võib saata ka digiallkirjastatult kristiine@kristiine.edu.ee.

Kohapeal koopiate tegemine 0,07 eurot lehekülg

Juhendi esmase e-õpilaspileti tellimiseks leiate SIIT.

Tallinn tänas eesti keele õpetajaid

Emakeele aasta puhul olid eesti keele õpetajad palutud 20.mail vastuvõtule Laululava klaassaali, kus neid tänati selle eest , et nad on vabatahtlikult võtnud suurema vastutuse meie keele ja kultuuri säilimise eest.

Risto Joosti dirigeerimisel esitati klassikalist muusikat, meeleolu lisasid Lenna ja Ivo Linna etteasted.

Kõige suurema tähelepanu osaliseks said viis õpetajat, kes olid eesti keelt õpetanud viiskümmend aastat. Nende hulgas oli ka meie kooli lugupeetud ja armastatud eesti keele õpetaja Helmi Kelle.

Palju õnne Sulle, Helmi!

Kohvikutepäev

Edu kõne kirjutamise võistlusel

Aprillis toimus kõne kirjutamise võistlus Tallinna koolide 5.-6.klassidele. Eesmärgiks oli toetada õpilaste huvi emakeele ja Eestimaa vastu. Õpilased kirjutasid oma muredest ja rõõmudest, mõeldes kodumaale ja selle armsa keele väljendusrikkusele. Igast koolist oli võimalik edasi saata kuni 5 tööd.

10.mail toimus Õpetajate Majas kõnevõitluse pidulik lõpetamine. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi õpilased esinesid muusikalis-sõnalise kavaga, kuhu olid põimitud ka esitatud kõned.

Isikupäraste kõnede eest said diplomid meie kooli õpilased Elisabet Allas, Lotta Tolmats, Sigrid Anton ja Oliver Kask. Kõige edukam oli Magnus Loss 6.b klassist, kes pälvis III auhinna, juhendas Piret Vahtra.

Palju õnne, Magnus!

Töökorraldusest 2019/2020 õppeaastal

Seoses suur ruumipuudusega, kohustuslike ujumiskursuste, õppekäikude, õppetundidega väljaspool kooli ja  gümnaasiumi valikkursustega, tuleb kõigil õpilastel arvestada korduvate tunniplaani muutustega.

Õppetöö toimub tööpäeviti ajavahemikul kella 08.00-17.00, sh.

1. klassid alustavad koolipäeva kell 11.45
  2. klassid alustavad koolipäeva kell 08.00
  3. klasside tunnid toimuvad alates kella 08.00, kuid muutuvad seoses ujumisega. Koolipäeva lõpp võib jääda konkreetsel perioodil ka kella 15-16 vahele.
  4. klasside tunniplaan muutub vähemalt kahel korral õppeaastal ja tunnid võivad toimuda ka õhtupoole (I poolaasta alustavad 2 klassikomplekti hommikul ja 2 klassikomplekti lõuna paiku; II poolaastal need kes alustasid hommikul, hakkavad koolis käima hiljem ning need kes alustasid hiljem, hakkavad koolis käima hommikul 8.00st).

R 24.05 pärast kolmandat tundi ÕE koosolek
R 24.05 pärast neljandat ja viiendat tundi vahetunnidisko